REKLAMA

Kuczyński: Powrót pandemicznych strachów

2020-09-25 10:30
publikacja
2020-09-25 10:30
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Euro, złoto i miedź w odwrocie, dolar - z najlepszymi notowaniami od kwietnia. Na rynki finansowe wracają obawy o lockdowny w Europie.

O tym, co wynika z rynkowego cienia nowej fali koronawirusa w Europie, o taniejącym złotym, notowaniach spółek biotechnologicznych oraz innych rynkowych wydarzeniach, porozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim, analitykiem rynków finansowych w podsumowaniu tygodnia na Bankier.pl.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (4)

dodaj komentarz
plutarch
Trump to mokry sen Putina, czyli jak sprawić, że społeczeństwo amerykańskie zacznie wrzeć.
piotrpoznan
A moze NBP zamowil ten artykul w Handelblatt, zeby oslabic zloego? :-)))))
ortopeda1234
Panie Piotrze skąd u pana taka awersja do tego Trampa. Czy możne pan to precyzyjniej wyjaśnić i uargumentować i dlaczego pan Biden miałby być prezydentem lepszym?
Co wybór jednego lub drugiego oznacza wg pana dla Polski?
Ciekawi mnie pana MERYTORYCZNA odpowiedz.
spadki_i_wzrosty
Ja myślę, że przede wszystkim chodzi o styl Trumpa. Można sobie miec różne poglądy, prawicowe, lewicowe, centrowe czy jakiekolwiek inne ale cieżko popierać kogoś kto zachowuje się conajmniej niepoważnie. Trump słynie z wypowiedzi zwyczajnie głupawych i typowo populistycznych jak chocby ta na temat jego ewntualnej reakcji Ja myślę, że przede wszystkim chodzi o styl Trumpa. Można sobie miec różne poglądy, prawicowe, lewicowe, centrowe czy jakiekolwiek inne ale cieżko popierać kogoś kto zachowuje się conajmniej niepoważnie. Trump słynie z wypowiedzi zwyczajnie głupawych i typowo populistycznych jak chocby ta na temat jego ewntualnej reakcji na przegrana. Mnie osobiście dziwi że ktoś taki ma jeszcze jakiekolwiek poparcie.

Powiązane: Koronawirus a gospodarka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki