REKLAMA
ZASADY PROMOCJI

Grupa Onet.pl SA zakup know-how od podmiotu powiązanego

2002-06-10 20:35
publikacja
2002-06-10 20:35

Raport bieżący nr 45/2002 Zarząd Spółki GRUPA ONET.PL S.A. informuje, że w dniu 7 czerwca br. dokonana została płatność w wysokości 500 tysięcy USD na rzecz ITI Holdings S.A. Płatności ta wynika z podpisanej w dniu 12 lutego 2002 roku umowy, na mocy której Spółka wyraziła zainteresowanie zakupem materiałów i praw autorskich wynikających z know-how związanego z działalnością internetową, w którego posiadanie weszła ITI Holdings S.A.

Na podstawie tej umowy, Spółka dokonała już uprzednio płatności na rzecz ITI Holdings S.A. w łącznej wysokości 500 tysięcy USD.

Nabycie know-how związane jest z dążeniem Spółki do podniesienia efektywności działania spółek zależnych działających w ramach Grupy Kapitałowej GRUPA ONET.PL S.A.

Według informacji posiadanych przez spółkę ITI Holdings S.A. jest właścicielem 40,40% akcji Spółki, które uprawniają do oddania 67,04% ogółu głosów na WZA Spółki GRUPA ONET.PL S.A.

kom emitent mra/zdz

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki