REKLAMA
TYLKO U NAS

GPW: upomnienie spółki ONE MORE LEVEL S.A.

2019-03-29 09:44
publikacja
2019-03-29 09:44

Uchwała Nr 272/2019 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie upomnienia spółki ONE MORE LEVEL S.A.

§ 1

Na podstawie § 17 ust. 1 i § 17c ust. 1 pkt 1) Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, w związku z § 6 ust. 10a Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia upomnieć spółkę ONE MORE LEVEL S.A.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

UZASADNIENIE

Zgodnie z § 17 ust. 1 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ("Regulamin ASO") emitenci instrumentów finansowych wprowadzonych do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect, zobowiązani

są do przekazywania Organizatorowi Alternatywnego Systemu informacji bieżących i okresowych w zakresie i na zasadach określonych

w przepisach Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO.

Natomiast zgodnie z przepisami § 17c ust. 1 pkt 1) Regulaminu ASO, jeżeli emitent nie przestrzega zasad lub przepisów obowiązujących

w alternatywnym systemie obrotu lub nie wykonuje lub nienależycie wykonuje obowiązki informacyjne określone w Załączniku Nr 3

do Regulaminu ASO Giełda, jako Organizator Alternatywnego Systemu, może upomnieć emitenta.

Jednocześnie zgodnie z § 6 ust. 10a Załącznika Nr 3 do Regulaminu

ASO, Emitent zwolniony jest z obowiązku przekazywania raportu kwartalnego i skonsolidowanego raportu kwartalnego za ostatni kwartał roku obrotowego, pod warunkiem że przekaże raport roczny lub skonsolidowany raport roczny nie później niż w terminie 80 dni od daty zakończenia roku obrotowego, którego dotyczy.

W tym kontekście należy wskazać na niedochowanie przez spółkę

ONE MORE LEVEL S.A. wskazanego powyżej terminu publikacji raportu rocznego za rok 2018.

W związku z powyższym oraz celem zdyscyplinowania tej spółki

do terminowego wypełniania obowiązków informacyjnych na rynku NewConnect w przyszłości, Zarząd Giełdy postanowił o nałożeniu kary upomnienia.

Mając powyższe na uwadze, Zarząd Giełdy postanowił jak w uchwale.

kom mra

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Załóż konto osobiste w apce Moje ING i zgarnij do 600 zł w promocjach od ING
Załóż konto osobiste w apce Moje ING i zgarnij do 600 zł w promocjach od ING

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki