4,9600 zł
0,00% 0,0000 zł
EMC Instytut Medyczny SA (EMC)

Powołanie osoby nadzorującej

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2019
Data sporządzenia: 2019-03-06
Skrócona nazwa emitenta
EMC
Temat
Powołanie osoby nadzorującej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd EMC Instytut Medyczny S.A. informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 6 marca 2019 roku powołało w skład Rady Nadzorczej EMC Instytut Medyczny S.A. (dalej „Emitent”) Panią Agáte Meštellérovą i powierzyło jej funkcję Członka Rady Nadzorczej z dniem 6 marca 2019 roku.

Agáta Meštellérova ukończyła Akademię Ekonomiczną w Pradze. Podczas studiów uczestniczyła w programie studiów we Francji, w prestiżowej Burgund School of Business, od 2012 roku współpracuje z Penta Investments, s.r.o. i od tego czasu pozostaje współodpowiedzialna za kilka inwestycji głównie w sektorze ochrony zdrowia (apteki
i szpitale). Agáta Meštellérova współpracuje również z wiodącą siecią aptek w Europie (Dr.Max), gdzie wspiera zarządzanie i jest również odpowiedzialna za program innowacji. Do czasu zakończonej sukcesem działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami w 2017 r. Agáta Meštellérova była również odpowiedzialna za rozwój polskiego oddziału (Clar System sp. z o.o).

Pani Agáta Meštellérová zgodnie ze złożonym oświadczeniem nie wykonuje poza przedsiębiorstwem Emitenta działalności konkurencyjnej, nie uczestniczy również w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Pani Agáta Meštellérová zgodnie ze złożonym oświadczeniem nie figuruje w rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podstawa prawna:
§ 5 pkt 5 w zw. z § 10 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-03-06 Tomasz Terlecki Członek Zarządu
2019-03-06 Maciej Piorunek Członek Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.