REKLAMA

„Chcę zostać milionerem. Wpłacajcie pieniądze”

2015-08-04 11:59
publikacja
2015-08-04 11:59
„Chcę zostać milionerem. Wpłacajcie pieniądze”
„Chcę zostać milionerem. Wpłacajcie pieniądze”
/ Wemadeamillionaire.com

„Zbiorowa siła internetu może uczynić z kompletnie nieznanej osoby milionera. Ja jestem tą osobą” – tak brzmi slogan reklamujący kampanię crowdfundingową, w której anonimowy internauta chce zebrać milion dolarów.

Przedsięwzięcie Wemadeamillionaire.com promowane jest jako eksperyment społeczny. W ciągu 90 dni anonimowy pomysłodawca zbiórki ma zamiar zgromadzić milion dolarów i zostać pierwszym w historii prawdziwym „internetowym milionerem”.

Anonimowy internauta chce zostać milionerem
Anonimowy internauta chce zostać milionerem (Wemadeamillionaire.com)

Aukcja ma już pierwszych wspierających – zgromadzono ponad 11 tys. dolarów. Wpłacający środki mogą wybrać jeden z trzech „pakietów”: złoty (wpłata 9,99 USD), srebrny (4,99 USD) lub brązowy (1,29 USD). Złoci sponsorzy będą mogli umieścić własne zdjęcie i wiadomość na „Złotej Wall Of Fame”. Srebrni – tylko zdjęcie na osobnej internetowej srebrnej ścianie, a brązowi – wzmiankę na brązowej liście.

Przedsięwzięcie wpisuje się w serię absurdalnych kampanii crowdfundingowych, z których część uzyskała znaczące wsparcie. W połowie zeszłego roku jeden z użytkowników serwisu Kickstarter zdołał zgromadzić 55 tys. dolarów na projekt przygotowania… sałatki ziemniaczanej.

Jeśli projekt potencjalnego milionera zdoła przyciągnąć uwagę użytkowników mediów społecznościowych, to niewykluczone, że zakończy się powodzeniem. W ten sposób pomysłodawca udowodni swoją tezę. Na razie brakuje jeszcze ponad 980 tys. dolarów.

/mk

Źródło:
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (17)

dodaj komentarz
~as
kiedyś było , dzialalo, takie szczere, oryginalne, nie na jakies umierające dzieci (prawdzie czy zmyślone, nieważne, ważne ze nie lubimy smutnych historii a piwko do wypicia ze zbiorki jest wesola historia), a ja zawsze myslalem sobie: to se zbieraj z własnej pracy smierdzacy leniu, tak jak ja zbieram.tera zmienilo ie dzieci kiedyś było , dzialalo, takie szczere, oryginalne, nie na jakies umierające dzieci (prawdzie czy zmyślone, nieważne, ważne ze nie lubimy smutnych historii a piwko do wypicia ze zbiorki jest wesola historia), a ja zawsze myslalem sobie: to se zbieraj z własnej pracy smierdzacy leniu, tak jak ja zbieram.tera zmienilo ie dzieci sieci na zbieram na milion. nie możemy dopuscic wlasna glupota do takiego cwaniackiego zabicia podstawowych zasad sprawiedliwości i zdrowego rozsądku!
~as
początek to oczywiście ZBIERAM NA PIWO
~Moshe
Nie spodziewam się nawet jednego polskiego nazwiska na ścianie sław.
Wyście nawet na oczy dolara nie widzieli.
~as
na szczęście coraz mniej takich dekli, podobnie ze zbiorka na bailout grecji
~dolar
wszyscy wpłacający to kompletni idioci, wpłacać i to na nic buhaha
~takitam
Przynajmniej robią to świadomie. Ty oddajesz na nic pieniądze i jeszcze dajesz sobie wmówić że to dla twojego dobra. Kto większym idiotom?
~oho odpowiada (usunięty)
Oho, pacjenta zabolało. Trafiony w czuły punkt?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki