REKLAMA

4FUN MEDIA S.A.: Warunkowe powołanie do Zarządu Spółki i powierzenie funkcji Prezesa Zarządu Spółki

2022-01-13 16:17
publikacja
2022-01-13 16:17
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2022
Data sporządzenia: 2022-01-13
Skrócona nazwa emitenta
4FUN MEDIA S.A.
Temat
Warunkowe powołanie do Zarządu Spółki i powierzenie funkcji Prezesa Zarządu Spółki
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd 4fun Media S.A. („Spółka”) podaje do wiadomości, iż w dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza 4fun Media S.A. warunkowo powołała Pana Wojciecha Bieńkowskiego do Zarządu Spółki na okres wspólnej kadencji Zarządu Spółki, powierzając mu funkcję Prezesa Zarządu Spółki.
Warunkiem zawieszającym powołanie jest złożenie przez Pana Wojciecha Bieńkowskiego rezygnacji z funkcji członka Rady Nadzorczej w terminie do dnia 18 stycznia 2022 roku.
Powołanie Wojciecha Bieńkowskiego do Zarządu Spółki nastąpi z dniem następującym po dniu ziszczenia się wskazanego powyżej warunku zawieszającego.

Życiorys Wojciecha Bieńkowskiego
Wojciech Bieńkowski posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu spółkami kapitałowymi oraz projektami z obszaru innowacyjnych technologii o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W trakcie kariery zawodowej zasiadał we władzach dwóch spółek publicznych. W latach 2005 -2012 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Arteria S.A. W trakcie sprawowania swojej funkcji, którą rozpoczynał w okresie inkubowania spółki, z sukcesem wprowadził Arteria S.A. na warszawską giełdę, a następnie doprowadził ją do pozycji lidera polskiego rynku outsourcingu sprzedaży. Po odejściu z Zarządu Arteria SA przez dwa kolejne lata zasiadał w Radzie Nadzorczej spółki.
W latach 2008-2012, Wojciech Bieńkowski pełnił także funkcję członka Rady Nadzorczej spółki 4fun Media S.A. Ponownie zasiadł w niej w 2019 roku gdzie od września zeszłego roku sprawuje funkcję Przewodniczącego Rady. W latach 2017- 2020 Wojciech Bieńkowski związany był z grupą Avenga /inwestycja amerykańskiego fundusz private equity Oaktree Capital Management/, będącego globalnym outsourserem usług softwarowych, dostarczającego rozwiązania i kompetencje dla korporacji z rynków: UK, USA, krajów skandynawskich oraz regionu DACH. Wojciech Bieńkowski pełnił wówczas funkcję Senior Strategy and M&A Director a następnie Group Chief Operating Officer, nadzorując dodatkowo spółki zależne z grupy Avenga.
We wcześniejszych latach kariery zawodowej, Wojciech Bieńkowski zdobywał doświadczenie m.in. w inkubowaniu spółek oraz projektów na wczesnych etapie rozwoju oraz ich rozwijaniu, z powodzeniem realizowanych na rynku mediów i reklamy (m.in. jako dyrektor sprzedaży Wizja TV i Astercity oraz na stanowisku Management Associate w Citibank).
Wojciech Bieńkowski posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-01-13 Tomasz Misiak Członek Zarządu
2022-01-13 Biruta Makowska Prokurent
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki