Tesco sprzedaje piwo dla... psów i kotów

Tesco w Wielkiej Brytanii z okazji nadchodzących świąt nie zapomina również o naszych czworonożnych przyjaciołach. W ramach oferty Everyone’s Welcome at Tesco this Christmas będzie można kupić piwo i prosecco dla... psów i kotów.

(fot. N_u_T / YAY Foto)

Coraz częściej kupujemy prezenty świąteczne dla swoich czworonożnych pupili. Jak podaje sieć, w ciągu ostatnich dwóch lat zapotrzebowanie na nie wzrosło o 300 proc. Dlaczego też Tesco powiększyło swoją ofertę prezentową dla zwierząt z 12 do 50 produktów, wśród których znajdzie się m.in. piwo i presecco dla psów i kotów.

Jak zapewnia sklep, napoje te nie zawierają alkoholu i są całkowicie przyjazne zwierzętom, ponadto nad ich produkcją pracowali weterynarze. Jak podaje serwis dlahandlu.pl, Pawsecco to bezalkoholowy, niegazowany napój "winny" bez winogron, zawiera mieszankę czarnego bzu, pokrzywy, żeń-szenia i wapna. Natomiast piwo Bottom Sniffer wyprodukowane jest z lnu, mniszka lekarskiego, łopianu i pokrzywy.

Jeśli ktoś będzie chciał obdarować swojego pupila takim prezentem, będzie musiał wydać na butelkę napoju 3 funty, czyli około 15 zł.

Oprócz tego w ofercie Tesco znajdują się między innymi panettone dla kotów, kalendarz adwentowy dla psów, świąteczne krakersy, a także smakołyki typu świąteczny obiad z indyka, pasztet z szałwią i marchewką czy świąteczne puddingi.

DU

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 esteban02

A i Perły powinny sie napic zatem, niech maja cos dobrego! :D

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

    Termin zapłaty raty podatku leśnego przez osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

    Termin zapłaty miesięcznej kwoty podatku od nieruchomości przez osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

  • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

    Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.