REKLAMA

Spółka zależna Medicalgorithmics ma umowę z komercyjnym ubezpieczycielem z USA

2020-11-02 15:48
publikacja
2020-11-02 15:48
Medicalgorithmics

Medi-Lynx Cardiac Monitoring, spółka zależna Medicalgorithmics, zawarła umowę z jednym z największych komercyjnych ubezpieczycieli w USA, dzięki której Medi-Lynx będzie akceptowanym świadczeniodawcą usług medycznych w sieci ubezpieczyciela na terenie Stanów Zjednoczonych - podał Medicalgorithmics w komunikacie.

"Zgodnie z zapisami umowy, usługi wykonane przez Medi-Lynx na rzecz pacjentów od dnia 2 listopada 2020 r. będą rozliczane zgodnie z nowymi, uzgodnionymi w umowie stawkami refundacyjnymi" - napisano.

Zarząd spółki oczekuje wpływu zawartej umowy na wyniki operacyjne grupy począwszy od I kwartału 2021r.

"Po zawarciu umowy zarząd spółki szacuje, że w zasięgu +in-network+ w USA znajduje się ok. 85 proc. osób ubezpieczonych w USA" - podał Medicalgorithmics.

Spółka poinformowała, że rozpoczęcie współpracy Medi-Lynx z istotnym płatnikiem jest dla grupy ważnym kamieniem milowym na drodze do osiągnięcia średnioterminowego celu, jakim jest zmiana modelu biznesowego poprzez zawarcie długoterminowych umów na świadczenie usług bezpośrednio z kluczowymi ubezpieczycielami komercyjnymi. (PAP Biznes)

pel/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki