REKLAMA

Serinus planuje emisję 66.666.667 akcji, które mają być dopuszczone do obrotu na AIM

2018-05-15 12:30
publikacja
2018-05-15 12:30

Serinus Energy planuje emisję 66.666.667 nowych akcji, które mają być dopuszczone do obrotu na rynku AIM. Oferta przynieść ma spółce około 10 mln GBP wpływów brutto - poinformowała spółka w komunikacie.

"Zgodnie z warunkami Oferty i Dopuszczenia, pozyskane środki zostaną wykorzystane w celu wzmocnienia bilansu Spółki w okresie przed rozpoczęciem produkcji gazu w ramach Moftinu w Rumunii oraz w celu sfinansowania dalszych projektów, które w ocenie Rady charakteryzuje potencjał uzyskania wysokiego zwrotu z portfolio Spółki" - napisano w komunikacie.

Spółka podała, że po dopuszczeniu jej akcji do obrotu na AIM planuje wycofać akcje z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Toronto (TSX), z jednoczesnym utrzymaniem notowań spółki na GPW.

Dopuszczenie ma wejść w życie w dniu 18 maja 2018 r. i w tym samym terminie ma się rozpocząć obrót akcjami zwykłymi na AIM. (PAP Biznes)

seb/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki