REKLAMA
Tour de spółki

Ronson spodziewa się wyhamowania tempa sprzedaży

2020-04-07 08:08
publikacja
2020-04-07 08:08
fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl

Ronson Development sprzedał w pierwszym kwartale 2020 roku 278 lokali, co oznacza wzrost rdr o 60 proc. - podał deweloper w komunikacie prasowym. Ronson, w związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią, spodziewa się wyhamowania tempa sprzedaży w najbliższych dwóch miesiącach.

Deweloper przekazał w tym czasie klientom 387 lokali wobec 145 przed rokiem.

"Obserwujemy niezmiennie dużą aktywność na naszej stronie internetowej. Niemniej jednak, w związku z ograniczeniami w przemieszczaniu się, po bardzo dobrym pierwszym kwartale, spodziewamy się wyhamowania tempa sprzedaży w najbliższych dwóch miesiącach. Ten okres zamierzamy wykorzystać do zbudowania bazy klientów i utrzymania z nimi dobrego kontaktu, tak aby odbudować naszą sprzedaż, gdy sytuacja zacznie się normalizować" – powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, wiceprezes Andrzej Gutowski.

"Nie rezygnujemy również z naszych planów, zakładających uruchomienie w tym roku siedmiu projektów obejmujących łącznie ponad 900 lokali. Przygotowania do tych inwestycji idą zgodnie z planem. Terminy uruchamiania nowych etapów będziemy oczywiście dostosowywać do bieżących warunków rynkowych" – dodał prezes Boaz Haim. (PAP Biznes)

doa/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki