PolskiBus.com uruchomił nową linię

PolskiBus.com od 3 sierpnia startuje ze sprzedażą biletów na długo oczekiwaną linię ekspresową P20 (Lublin - Kielce - Kraków). Pierwsze kursy będą realizowane od 12 sierpnia.  

(materiały dla mediów)

- Dla wszystkich mieszkańców Lublina, Kielc oraz Krakowa mamy bardzo dobrą wiadomość. Już od 3 sierpnia br. nasi pasażerowie będą mogli zakupić bilety na nową linię P20. Jest to całkowicie nowe, ekspresowe połączenie, łączące te wspaniałe miasta. Pierwsze kursy będą realizowane już od 12 sierpnia br. Nasi pasażerowie będą mieli do wyboru 4 połączenia dziennie w obie strony. Mam nadzieję, że uruchomienie nowej oferty pozwoli na zaplanowanie wymarzonego, weekendowego wyjazdu. Bilety w atrakcyjnych cenach od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację już od teraz można kupować za pomocą naszej strony internetowej, do czego serdecznie zapraszam. - mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Lublina do Krakowa przez Kielce są realizowane z przystanku Dworzec PKS o godzinach: 06:20, 11:50, 18:40 oraz 23:59. Natomiast autokary jadące z Krakowa w kierunku Lublina przez Kielce odjeżdżają z Małopolskiego Dworca Autobusowego, przy ul. Bosackiej 18, o godzinach: 06:30, 12:30, 18:00 oraz 00:15.

PolskiBus.com

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 10 ~roger45

Co by nie mowic to gdyby nie Polski Bus i Ryanair to Polska byla dziura afrykanska.
Bo choc wlasciciele tych firm sa obywatelami innych krajow to pasazerowie czesto Polakami

! Odpowiedz
8 0 ~pasazerka

transfer Wi-Fi gorszy niż aero2 dziękuje za takie cos.

! Odpowiedz
0 10 ~xyz

a po co ci wi-fi...nie stac cie na internet w telefonie to siedz w chalupie...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne