0,9600 zł
-2,04% -0,0200 zł
Pamapol SA (PMP)

Informacja z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o wynikach postępowania przetargowego na dostawy artykułów spożywczych (szynka drobiowa)

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-21
Skrócona nazwa emitenta
PAMAPOL S.A.
Temat
Informacja z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o wynikach postępowania przetargowego na dostawy artykułów spożywczych (szynka drobiowa)
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 16/2019 z dnia 25 września 2019 r., w którym wskazano, że z informacji przedstawionej oferentom obecnym podczas otwarcia ofert w ramach przetargu organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) na dostawy artykułów spożywczych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 wynikało, iż PAMAPOL S.A. (Emitent) oraz Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo –Warzywnego Sp. z o.o. (WZPOW) złożyły najkorzystniejsze oferty cenowe na dostawę odpowiednio szynki drobiowej (zadanie częściowe nr 14), oraz groszku z marchewką (zadanie częściowe nr 1) do magazynów organizacji partnerskich, Zarząd Emitenta informuje, że na stronie internetowej KOWR zamieszczono „Informacje o wyborze ofert najkorzystniejszych w zadaniach częściowych nr 7,8,11 i 14 ”, gdzie dla zadania częściowego nr 14 wskazano ofertę Emitenta z ceną ok. 42,7 mln zł brutto. Emitent przekazuje ponadto, że KOWR nie podał dotychczas odnośnej informacji dla zadania częściowego nr 1 (oferta WZPOW za cenę 15,6 mln zł brutto).
O informacji w sprawie wyboru oferty dla zadania częściowego nr 1 (groszek z marchewką) oraz zawarciu przyszłej umowy na dostawy produktów objętych przetargiem Emitent powiadomi w formie odrębnych raportów bieżących.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-21 Krzysztof Półgrabia Wiceprezes Zarządu Krzysztof Półgrabia
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.