REKLAMA

ONEMORE: Zmiana podmiotu pełniącego funkcję Autoryzowanego Doradcy

2020-10-27 20:08
publikacja
2020-10-27 20:08
Zarząd One More Level S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu dzisiejszym wypowiedział spółce Abistema Kancelaria Doradcza sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie umowy na pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy w zakresie bieżącego doradztwa na rynku NewConnect (zgodnie z okresem wypowiedzenia umowa obowiązuje do 30 listopada 2020 r.) oraz wprowadzenia akcji serii B do alternatywnego systemu obrotu na rynek NewConnect (zgodnie z okresem wypowiedzenia umowa obowiązuje do 13 listopada 2020 r.).
Jednocześnie w dniu dzisiejszym Spółka podpisała ze spółką Beskidzkie Biuro Consultingowe sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej następujące umowy:
- umowę, mocą której Beskidzkie Biuro Consultingowe sp. z o.o. świadczyć będzie na rzecz Spółki usługi Autoryzowanego Doradcy, których celem jest współdziałanie ze Spółką w zakresie wypełniania przez Spółkę obowiązków informacyjnych określonych w Regulaminie Alternatywnego Systemu Obrotu, Rozporządzeniu w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzeniu MAR) oraz monitorowanie prawidłowości wypełniania przez Spółkę tych obowiązków, a także bieżące doradzanie Spółce w zakresie dotyczącym funkcjonowania jej instrumentów finansowych na rynku NewConnect. Umowa obowiązuje od 1 grudnia 2020 r.;
- umowę, mocą której Beskidzkie Biuro Consultingowe sp. z o.o. świadczyć będzie na rzecz Spółki usługi Autoryzowanego Doradcy, których celem jest wprowadzenie akcji serii B Spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynek NewConnect. Umowa obowiązuje od 14 listopada 2020 r.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 pkt 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki