REKLAMA

LS TECH-HOMES: Rejestracja przez sąd zmiany wysokości kapitału zakładowego

2018-02-22 12:19
publikacja
2018-02-22 12:19
Zarząd LS Tech-Homes SA („Spółka”) informuje, że w dniu 22 lutego 2018 roku powziął informację o wydaniu w dniu dzisiejszym postanowienia Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej, mocą którego do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego wpisano nową wysokość kapitału zakładowego Spółki. Wynosi ona 17 430 643 złote. Kapitał jest opłacony w całości.

O szczegółach zmiany kapitału Spółki w związku z objęciem akcji serii J w ramach zarejestrowanego kapitału warunkowego Spółka powiadamiała 29 grudnia 2017 r. (por. raport EBI nr 44/2017).

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Światłowód z usługami bezpiecznego internetu
Światłowód z usługami bezpiecznego internetu
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki