Komary znów szaleją!

Sezon na komary trwa. Najbardziej narażone na wzmożone ataki insektów są miejscowości dotknięte klęską powodzi. Aura pozostaje dość kapryśna, a temperatury nadal raczej wysokie co sprzyja wylęgowi sporych ilości niechcianych owadów. Zanim nadejdzie polska złota jesień trzeba uzbroić się w cierpliwość i środki odstraszające komary.


Na rynku polskim półka do walki z insektami wciąż się rozszerza i co roku przybywają nowe marki, nowe pomysły na walkę z krwiopijczyni owadami. Plastry, spraye, kremy, spiralki zapachowe, włączniki do kontaktów –  wybór ogromny. Nieco zmniejsza się ilość możliwości jeśli założymy, że produkt ma być łatwy w aplikacji, poręczny, z naturalnymi składnikami i odpowiedni dla dzieci. A gdybyśmy do tejże listy dodali jeszcze jedno kryterium – modny, co może się wydawać nieco wyrafinowane – to pozostaje tylko jeden wybór.

Niekwestionowanym królem mody, wygody i skuteczności w walce z komarami jest hit lata 2010 – opaska MOSBITO™.  Ten innowacyjny produkt jest niezmiernie prosty w użyciu, a dzięki nowoczesnej technologii działa aż do 5 dni! Kolorowa, silikonowa opaska na ręce prezentuje się modnie, jest wygodna, wodoodporna i przeszła pozytywnie testy dermatologiczne – co może mieć istotne znaczenie dla rodziców poszukujących bezpiecznych środków dla swoich pociech. Badania przeprowadzono zgodnie z aktualnymi zaleceniami Komisji ds. Standardów Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.  Na podstawie uzyskanych wyników nie stwierdzono właściwości uczulających  i drażniących produktu nawet u osób o wrażliwej skórze.
Seria produktów MOSBITO™ pozwala wybrać najbardziej odpowiedni i  ulubiony, a  przede wszystkim skuteczny sposób ochrony przed komarami i innymi insektami.

Producent MOSBITO™  oferuje również inne formy produktów chroniących przed komarami, takich jak innowacyjne plastry odstraszające komary oraz płyn w aerolozu przeciw komarom i kleszczom.

***
Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych - Femisept URO. Nowością w ofercie jest  probiotyk nowej generacji - Trivagin.


Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.kidy.pl www.miaorganic.pl www.mosbito.pl www.humana.plźródło: netPR.pl
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil