REKLAMA
PROMOCJA CITI I BANKIER.PL

IZOSTAL S.A.: Powołanie Członków Zarządu Izostal S.A.

2016-03-17 14:27
publikacja
2016-03-17 14:27
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 12 / 2016
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
IZOSTAL S.A.
Temat
Powołanie Członków Zarządu Izostal S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Izostal S.A. (Spółka) informuje, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 17 marca 2016 roku podjęła uchwały dotyczące powołania na trzyletnią następną IX kadencję Zarządu Spółki w następującym składzie:

Marek Mazurek – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny
Michał Pietrek – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy.

Podjęte uchwały wchodzą w życie z dniem odbycia Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Spółki za rok 2015.

Zarząd Spółki IX kadencji nie uległ zmianie w stosunku do obecnego składu.

Marek Mazurek posiada wykształcenie wyższe, ukończył studia na Wydziale Przemysłu Akademii Ekonomicznej w Katowicach (kierunek: Ekonomika i Organizacja Produkcji).

Przebieg pracy zawodowej:
• w latach 1989-2005 w Zakładach Lentex S.A. z siedzibą w Lublińcu, kolejno jako Referent ds. finansowych, Kierownik Działu Finansowego oraz jako Dyrektor Zakładu Wykładzin,
• w latach 1994-2003 w Korporacji Texlen Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu, kolejno jako Prezes Zarządu, Wiceprezes Zarządu oraz ponownie jako Prezes Zarządu
• od 2005 roku w Spółce Izostal S.A., jako Dyrektor Finansowy (2005-2007), jako Wiceprezes Zarządu Dyrektor Finansowy (2007-2011) oraz od lutego 2011 roku jako Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny,
• od marca 2011 roku sprawuje funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Kolb Sp. z o.o., należącej do grupy kapitałowej Stalprofil S.A.,
• od grudnia 2014 roku Marek Mazurek pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej ZRUG Zabrze S.A., należącej do grupy kapitałowej Stalprofil S.A.

Marek Mazurek nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Izostal S.A., nie uczestniczy w spółkach konkurencyjnych jako wspólnik spółek cywilnych, spółek osobowych lub jako członek organu spółki kapitałowej, ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Nie figuruje także w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Michał Pietrek posiada wykształcenie wyższe, ukończył studia na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie na wydziale Metalurgii i Inżynierii Materiałowej, posiada również dyplom licencjata Uniwersytetu Opolskiego na wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii jak również ukończył studia podyplomowe w zakresie Marketingu i Zarządzania w przemyśle gazowniczym na Wydziale Wiertnictwa Nafty i Gazu AGH w Krakowie.

Przebieg pracy zawodowej:
• 1991-1994: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Remontowe Energoserwis w Lublińcu –Elektromonter,
• 1996-2000: Izostal S.A. – kolejno na stanowiskach: Referent ds. Handlowych, Samodzielny Pracownik ds. Handlowych, Kierownik Zespołu Handlu Krajowego,
• 2000-2001: Eurotube S.A. - Specjalista Handlowy,
• 2001-2002: Huta Andrzej S.A. - Kierownik Produktu i Kierownik Działu Handlowego,
• od 2002 roku: ponownie w spółce Izostal S.A. kolejno na stanowiskach: Główny Specjalista ds. Handlu, Zastępca Dyrektora ds. Projektów, Zastępca Dyrektora Handlowego, Dyrektor Biura Sprzedaży Krajowej, Prokurent oraz od listopada 2013 roku jako Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy.

Michał Pietrek nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Izostal S.A., nie uczestniczy w spółkach konkurencyjnych jako wspólnik spółek cywilnych, spółek osobowych lub jako członek organu spółki kapitałowej, ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu, nie figuruje także w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Szczegółowa podstawa prawna: §5 ust.1 pkt 22 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. Nr 33, z 2009 poz. 259).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-03-17 Marek Mazurek Prezes Zarządu
2016-03-17 Michał Pietrek Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki