REKLAMA
OSTATNIE DNI PROMOCJI

Grupa Onet.pl SA podpisanie umowy dotyczącej świadczenia usług VISP

2002-09-10 09:29
publikacja
2002-09-10 09:29

Raport bieżący nr 58/2002 Zarząd Spółki GRUPA ONET.PL S.A. informuje, że w dniu 6 września 2002 roku spółka Onet.pl S.A. podpisała z Energis Polska Sp. z o.o. umowę dotyczącą współpracy przy świadczeniu usług polegających na oferowaniu dostępu do sieci Internet przy wykorzystaniu zewnętrznej infrastruktury sprzętowej posiadanej przez Energis Polska Sp. z o.o. ( Virtual ISP -VISP ).

Strony postanowiły, że umowa będzie obowiązywała przez okres pięciu lat, od daty rozpoczęcia świadczenia usług będących jej przedmiotem i może zostać rozwiązana jedynie z powodów określonych w umowie.

Zgodnie z umową całkowity przychód netto (zgodnie z definicją tego terminu zawartą w umowie) uzyskany z tytułu świadczenia usług będących jej przedmiotem, będzie podlegał podziałowi pomiędzy Onet.pl S.A. oraz Energis Polska Sp. z o.o. na zasadach szczegółowo w niej określonych. W chwili obecnej nie ma możliwości precyzyjnego oszacowania poziomu przychodów, które przyniesie spółce Onet.pl S.A. oferowanie usług wynikających z podpisanej umowy.

Zdaniem Zarządu spółki Onet.pl S.A. wprowadzenie do oferty spółki usługi VISP może stanowić perspektywicznie znaczące źródło przychodów i jest kontynuacją działań prowadzących do monetyzacji usług oferowanych przez najpopularniejszy w Polsce portal horyzontalny.

kom emitent abs/zdz

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki