REKLAMA
RELACJA Z FORUM FINANSÓW

G-ENERGY S.A.: Wybranie oferty Spółki w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.

2018-04-09 22:51
publikacja
2018-04-09 22:51
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 3 / 2018
Data sporządzenia: 2018-04-09
Skrócona nazwa emitenta
G-ENERGY S.A.
Temat
Wybranie oferty Spółki w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd G-Energy S.A. (GENERGY, Spółka, Emitent) z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu dzisiejszym GENERGY została zawiadomiona o rozstrzygnięciu postępowania niepublicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o udzielenie zamówienia dla postępowania nr 2017/W500/WNP-004582, o nazwie: Wykonywanie przyłączy gazowych w trybie uproszczonym wraz z dokumentacją projektową. Wykonywanie przyłączy gazowych, gazociągów, odcinków gazociągu wraz z przyłączami w okresie od 01.04.2018 r. do 31.03.2019 r. na terenie działania OZG we Wrocławiu., organizowanego przez Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu.

Zamawiający - Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy we Wrocławiu- przesłał Emitentowi informację o rozstrzygnięciu postępowania wraz z tabelami obejmującymi ceny jednostkowe. Spółce będzie przysługiwało wynagrodzenie zależne od rzeczywistego zakresu wykonanych prac, wyliczone w oparciu o stawki jednostkowe zawarte w Umowie , na podstawie wykonanego zakresu rzeczowego ujętego w protokole odbioru końcowego. Szacunkowa wartość Umowy Ramowej to 4.757.000 zł. Umowa zostanie wysłana do Emitenta poprzez Platformę Zakupową.

Łącznie przewidywane przychody z Umów jakie spółka planuje podpisać z Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu na podstawie rozstrzygnięć, o których mowa w niniejszym Raporcie oraz Raporcie ESPI nr 2 /2018 przekroczą kwotę 9 mln zł.

O podpisaniu Umów Emitent poinformuje w osobnym komunikacie.


Podstawa prawna:

Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE (zwane też MAR).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-04-09 Tomasz Bujak Wiceprezes Zarządu Tomasz Bujak
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki