REKLAMA
WAŻNE

Banki – gdzie w ten weekend przerwy techniczne?

2019-10-18 14:40
publikacja
2019-10-18 14:40

W ten weekend z zamiarem przeprowadzenia prac serwisowych nosi się kilka instytucji. Klienci powinni być przygotowani nie tylko na problemy z samym zalogowaniem się na konto, ale również z wypłatami z bankomatów czy obsługą kart.

Banki – gdzie w ten weekend przerwy techniczne? / fot. lucadp / YAY Foto

Prace w weekend rozpoczynający się 18 października zapowiedziały do tej pory następujące banki: Alior Bank, ING Bank Śląski, neoBank oraz Santander Bank Polska.

Alior Bank

W sobotę (19 października) bank planuje przeprowadzić prace serwisowe, które nie pozostaną bez wpływu na system maklerski. W godz. między 10.00 a 18.00 będzie on niedostępny.

ING Bank Śląski

W tym tygodniu ING Bank Śląski ograniczy dostęp do swoich usług, ale tylko na 30 minut. W poniedziałek, 21 października,między godz. 2.00 a 2.30 klienci mogą spotkać się z problemami z wpłatami i wypłatami BLIK w bankomatach ING oraz PlanetCash.

neoBank

Wielkopolski Bank Spółdzielczy informuje swoich klientów o możliwych utrudnieniach w obsłudze kart płatniczych oraz bankomatów, które mogą wystąpić w niedzielę (20 października) od godz. 2.00 do godz. 6.00. Zapowiadane problemy są związane z wyznaczonymi na ten dzień pracami konserwacyjnymi.

Santander Bank Polska

Szerszy zakres usług obejmą prace informatyczne zaplanowane w ten weekend przez Santander Bank Polska.

Pierwsza część dotyczy serwisów iBiznes24 internet oraz iBiznes24 mobile. Klienci nie zalogują się na swoje konta w piątek wieczór, 18 października i sobotę rano, 19 października. Prace potrwają bowiem od godz. 20.00 w piątek do godz. 8.00 w sobotę.

Kolejny etap także rozpocznie się także w piątek, 18 października, o godz. 22.00. Wtedy to zostaną wyłączone usługi: Przelew24, przelewy natychmiastowe oraz BLIK, a godzinę później dołączy do nich cała bankowość internetowa i mobilna dla klientów indywidualnych, przelewy zwykłe i płatności mobilne. Sprawność systemu powinna zostać przywrócona o godz. 8.00 dnia następnego tj. w sobotę, 19 października. 

W podanym czasie będą działały bankomaty i wpłatomaty, ale także i one zostaną objęte pracami, z tym, że w nieco późniejszym terminie - w niedzielę, 20 października między godz. 2.00 a 6.00.

MDe

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki