REKLAMA

Arts Alliance S.A.: Objęcie udziałów w spółce zależnej od Emitenta - Aurora Studio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

2022-08-17 20:12
publikacja
2022-08-17 20:12
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2022
Data sporządzenia: 2022-08-17
Skrócona nazwa emitenta
Arts Alliance S.A.
Temat
Objęcie udziałów w spółce zależnej od Emitenta - Aurora Studio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Arts Alliance S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 1/2021 z dnia 23 marca 2021 r. oraz raportu bieżącego ESPI nr 5/2021 z dnia 6 maja 2021 r. informuje, że w dniu 17 sierpnia 2022 roku zgromadzenie wspólników spółki zależnej od Emitenta - Aurora Studio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej "Aurora Studio") podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego Aurora Studio poprzez ustanowienie 1.000 nowych udziałów Aurora Studio, w ramach którego Emitent objął 200 nowych udziałów Aurora Studio.

Po zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego spółki Aurora Studio Emitent będzie posiadał 20% udziałów w Aurora Studio.

Aurora Studio zajmuje się produkcją gier z segmentu AA. Aktualnie zespół spółki realizuje produkcję gry „HARM” w oparciu o wcześniej realizowany przez Arts Alliance projekt „Aurora: Weather Warfare”.

HARM to walking symulator z dużą ilością survivalu, craftingu oraz questów. Produkcja gry będzie osadzona w mrocznym, thrillerowym klimacie w którym akcja rozgrywa się we współczesnym ale mocno zniszczonym kataklizmami świecie. Inspiracją dla twórców gry były programy badawcze związane z wynalazkami Nicola Tesli. Polegały one na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu, które mogą mieć wpływ na zawirowania pogodowe na znacznych obszarach ziemi.

W założeniu udziałowców, jak i zarządu Aurora Studio, tytuł ma się pojawić w pierwszej kolejności na platformie Steam w modelu Early Access. Premiera wstępnie planowana jest na 2023 rok, choć dokładna data zostanie ogłoszona pod koniec bieżącego roku. Docelowo HARM ma być dostępny w pełnej wersji na PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-08-17 Andrzej Zając Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki