REKLAMA
WEBINAR

Internetowe Radio w portalu FTV.PL

2001-10-29 13:35
publikacja
2001-10-29 13:35

Internetowe Radio w portalu FTV.PL


Interactive Marketing Partner Polska uruchomił internetowe radio dla polskiego portalu Fashion TV, związanego z francuską telewizją o modzie. Użytkownicy portalu mogą słuchać nadawanego na żywo przez całą dobę przekazu FTV radio Paris. Internetowe radio uruchamiane jest w oddzielnym oknie typu pop-up.

Do emisji przekazu radiowego w Internecie wykorzystana została technologia tzw. strumieniowej transmisji danych: WindowsMedia V8. Zapewnia ona wysoką jakość dźwięku.

W przypadku FTV radio, prędkość transmisji wynosi 32 kbps (kilobity na sekundę). Oznacza to w praktyce, że radia mogą słuchać nie tylko użytkownicy stałych łączy czy linii ISDN, ale także analogowych modemów o prędkości 32k i 56k.

FTV radio to uzupełnienie dla transmitowanego również na przekazu telewizyjnego Fashion TV, który IMP Polska uruchomiła na początku 2001 roku jako pierwsze tego typu rozwiązanie w polskim Internecie.

IMP Polska w 2000 r. jako oddział jednej z niemieckich agencji interaktywnych - Interactive Marketing Partner GmbH. W Polsce naszymi klientami są m.in.: Fashion TV on-line, Initiative Media Warszawa, Handlowy-Heller S.A., Ad.net.


opr. Katarzyna Stevenson
Źródło:
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki