REKLAMA

HM INWEST S.A.: Powołanie Wiceprezesa Zarządu

2021-10-13 07:56
publikacja
2021-10-13 07:56
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2021
Data sporządzenia: 2021-10-13
Skrócona nazwa emitenta
HM INWEST S.A.
Temat
Powołanie Wiceprezesa Zarządu
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki HM Inwest S.A. podaje do publicznej wiadomości informację, iż Rada Nadzorcza Spółki w dniu 12 października 2021 r. powołała Pana Piotra Mikosik, ze skutkiem od dnia podjęcia uchwały, do składu Zarządu Spółki bieżącej, wspólnej kadencji, tj. do dnia 9 maja 2022 roku, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu.
Pan Piotr Mikosik rozpoczął swoją karierę w HM Inwest S.A. w lipcu 2018 roku, obejmując stanowisko głównego radcy prawnego. Od grudnia 2018 roku pełni również funkcję prokurenta samoistnego Spółki. Od lipca 2019 roku pełni funkcję prokurenta samoistnego w spółce zależnej HM Factory Sp. z o.o.
Pan Piotr Mikosik posiada 10 letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych. Doświadczenie zdobyte w renomowanych warszawskich kancelariach prawnych następnie wykorzystywał w doradztwie menadżerom i wyższej kadrze zarządzającej jednej z największych spółek w kraju. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, obsłudze korporacyjnej oraz prawie własności intelektualnej. Posiada doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania oraz współpracy podmiotów gospodarczych z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Wpisany jest na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uczestnik programu LLP Erasmus w Universidad de Oviedo Facultad de Derecho, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Podyplomowych Studiów Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada doświadczenie w realizowaniu funkcji nadzorczych w ramach spółek z udziałem Skarbu Państwa. Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.
Pan Piotr Mikosik nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do HM Inwest S.A., nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu władz spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Pan Piotr Mikosik nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-10-13 PIOTR HOFMAN PREZES ZARZĄDU
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki