Grupa Kapitałowa IMMOBILE w czołówce dynamicznych przedsiębiorstw Forum Przedsiębiorców

Forum Przedsiębiorców „Wieczór Inspiracji” to spotkanie skierowane do właścicieli i szefów cenionych polskich firm, odnoszących sukcesy w Polsce i za granicą. Ósma edycja Forum odbyła się 6 czerwca 2019 roku w Warszawie. Jednym z jego prelegentów był zeszłoroczny laureat nagrody “Dynamiczny Przedsiębiorca” – Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Rafał Jerzy. Sama spółka zaś, w tegorocznej edycji zajęła drugą lokatę.

Co roku w wydarzeniu udział biorą najbardziej znani i cenieni przedstawiciele polskiej przedsiębiorczości prywatnej. Tradycyjnie już częścią Forum Przedsiębiorców jest ceremonia wręczenia nagrody „Dynamiczny Przedsiębiorca”. Podczas gali nagradzani są właściciele i szefowie firm, które osiągają wysoką dynamikę rozwoju i z powodzeniem sięgają po innowacyjne rozwiązania. 

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zdobyła kolejne wyróżnienie, zajmując drugie miejsce w tym plebiscycie. Ponadto podczas gali, w panelu Wieczoru Inspiracji ‘Moja biznesowa historia’ udział wziął Rafał Jerzy, Prezes Zarządu spółki, opowiadając m.in. o początkach swojej drogi w biznesie oraz karierze sportowej, która jest bardzo ważnym elementem jego historii. Swoim doświadczeniem podczas tego panelu podzieliła się również dr Irena Eris, Współwłaścicielka, Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris.

Bardzo dziękujemy za docenienie pracy włożonej przez Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE w jej rozwój i zwiększanie wartości, zarówno dla rynku jak i Akcjonariuszy. To dla nas zaszczyt znaleźć się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Organizatorowi gratulujemy również świetnej gali Forum Przedsiębiorców oraz doskonałej idei wspierani rozwoju rodzimych przedsiębiorców.

“Dlaczego organizujemy Forum Przedsiębiorców? Ponieważ z ogromnym podziwem obserwujemy, w jak szybkim tempie rozwija się sektor polskiej przedsiębiorczości prywatnej i jak coraz bardziej staje się filarem naszej gospodarki. Chcemy wspierać ten proces, dlatego kilka lat temu postanowiliśmy stworzyć niekomercyjny projekt skierowany specjalnie do właścicieli prywatnych polskich firm, by integrował on to środowisko i uwalniał wśród Gości Forum potencjał do dalszego rozwoju ich biznesów. Po kilku edycjach Forum z dumą możemy stwierdzić, że nam się to udało.”

– Tomasz Wróblewski, Partner Zarządzający Grant Thornton

A tak Grnat Thornton przedstawił czołową dziesiątkę dynamicznych spółek swojego plebiscytu:

');
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Przeczytaj też

Komentarze

Skomentuj Najnowsze Najstarsze
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Skomentuj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Najpopularniejsze

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.

Narzędzia