REKLAMA

Grupa INC wprowadzi minimum 10 spółek na giełdę

2020-03-05 11:42
publikacja
2020-03-05 11:42

Grupa INC chce wprowadzić minimum 10 spółek na warszawską giełdę w 2020 roku - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

fot. / / Bankier.pl

Grupa podała, że od początku roku podpisała pięć umów na wprowadzenie spółek na warszawską giełdę, a obecnie jest w trakcie realizacji 11 takich projektów.

"Intensywnie rozpoczęliśmy 2020 rok, spośród trzech tegorocznych debiutów pracowaliśmy przy dwóch z nich. Jesteśmy bardzo aktywni zarówno w zakresie wprowadzania spółek, jak i oferowania papierów wartościowych, przede wszystkim dla firm z segmentu nowych technologii, gamingu i life science. W całym roku chcieliśmy wprowadzić minimum 10 spółek na warszawską giełdę i już obecny pipeline zapewnia nam realizację tego celu" - poinformował w komunikacie prezes Paweł Śliwiński.

"Dodatkowo prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi podmiotami, zarówno w zakresie pozyskania finansowania, jak i wprowadzenia na giełdę. To również większe projekty, które powinny się zmaterializować się w II połowie bieżącego roku i trafić na Główny Rynek GPW" - dodał.

W pierwszym półroczu grupa chce przeprowadzić procesy oferowania papierów wartościowych dla 12 klientów, a ich oczekiwana wartość to łącznie ponad 20 mln zł.

Jak podała spółka, zdecydowana większość nowo pozyskanych klientów grupy to firmy tzw. nowej ekonomii, które poszukują finansowania na rynku publicznym lub prywatnym, poprzez emisję akcji, obligacji, czy też equity crowdfunding. Część projektów realizowana jest także w formule venture.

Prezes poinformował, że w najbliższych tygodniach spółka chce przedstawić zaktualizowaną strategię rozwoju. Grupa INC zajmuje się doradztwem na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, pełni funkcję Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect. (PAP Biznes)

sar/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki