Przedwczoraj FIFA zapowiedziała, że jeśli do poniedziałku, 6 października, nie zostanie cofnięta decyzja o wprowadzeniu do PZPN kuratora, to polscy piłkarze nie zagrają w eliminacjach mistrzostw świata. W tym miesiącu zaplanowano dwa spotkania eliminacji z Czechami i Słowacją.
Delegacja zawieszonego związku PZPN zakończyła wieczorem rozmowy z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim. Zarząd związku reprezentowali wiceprezes Jerzy Engel, sekretarz generalny Zdzisław Kręcina i rzecznik Zbigniew Koźmiński.
Przed wieczornym spotkaniem Zdzisław Kręcina mówił dziennikarzom, że prawnicy PZPN przygotowali propozycję porozumienia z ministrem sportu. Jednym z podstawowych punktów jest odwołanie kuratora.
O 19.15 ma się odbyć konferencja prasowa zarządu PZPN.
Źródło:IAR

























































