0,98 zł
1,03% 0,01 zł
CI Games S.A. (CIG)

Objęcie akcji serii F przez Uczestników Programu Motywacyjnego CI Games S.A.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 57 / 2017
Data sporządzenia: 2017-10-01
Skrócona nazwa emitenta
CI GAMES S.A.
Temat
Objęcie akcji serii F przez Uczestników Programu Motywacyjnego CI Games S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że w dniu 1 października 2017 r. zakończył się kolejny okres, trwający od dnia 25 września 2017 r., w czasie którego Uczestnicy Programu Motywacyjnego dla kluczowych pracowników i współpracowników, w tym Członków Zarządu CI Games S.A. („Program Motywacyjny”), byli uprawnieni do składania zapisów na akcje serii F emitowane przez Spółkę w związku z Programem Motywacyjnym. Zapisy na akcje serii F przyjmowano w ramach subskrypcji prywatnej, w drodze złożenia oferty objęcia akcji serii F wskazanym przez Spółkę osobom przez Bank Zachodni WBK S.A. – Dom Maklerski BZ WBK z siedzibą w Poznaniu.

W dniach od 25 września 2017 r. do dnia 1 października 2017 r. uprawnieni Uczestnicy Programu Motywacyjnego objęli łącznie 40 000 (czterdzieści tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii F, po cenie 0,70 zł za akcję i o wartości nominalnej 0,01 zł każda akcja. Wszystkie przedmiotowe akcje objęte zapisami zostały w pełni opłacone.

Akcje serii F, o których mowa, emitowane są w związku z warunkowym podwyższeniem kapitału zakładowego Spółki, stosownie do postanowień §10 b Statutu Spółki. Akcje serii F nie mają formy dokumentowej.

Zarząd Spółki w najbliższym czasie podejmie działania mające na celu rejestrację tego etapu warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, o którym mowa, oraz wprowadzenie ww. akcji serii F do obrotu na rynku regulowanym, stosownie do upoważnienia zawartego w uchwale nr 17 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki z dnia 28 kwietnia 2015 r.

Podstawa prawna: art. 17 ust. 1 w zw. z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (MAR).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2017-10-01 Marek Tymiński Prezes Zarządu Emitenta
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl