@Życzenia całkowicie się z Tobą zgadzam, @Góru to co napisał BDG to jest manipulacja negatywna, @BDG szukanie minusów nie jest obiektywizmem, a optymizm oparty na analizie faktów nie jest sekciarstwem, fakty są obiektywnie pozytywne, to co było kilka lat wcześniej nie ma znaczenia, liczy się tylko tu i teraz. @Pezet racja. Cierpliwość i spokój wskazane : )