Nie wiem dlaczego sądzisz ze kurs będzie wisiał dniami. W takim wypadku widłowy może przesunac widelki. Jeśli to będzie dzien wza to zapewne faktycznie nie odwiesi ale jeśli wtorek to koło 12 już będzie handel.
Inna rzecz że podstawowe pytanie to CZY będzie espi w wakacje