Rece opadaja..Polak wszedzie podzielony i skakanie do gardel..albo lewica albo prawica..albo klepiemy sie po plecach i lapki w gore albo masz cos innego do powiedzenia i od razu hejt jak nie czcisz jak my..malo ludzi tu racjonalnie podchodzi do tematu i analizuje sytuacje na podstawie faktow..babcia mi mawiala badz realista..optymista zawsze z glowa wysoko patrzy w gwiazdy i potknie sie o kamien i upadnie..pesymista zbyt przezorny i patrzac pod nogi wpadnie na galaz i oko sobie wykuje..fakty sa takie ze balon zostal napompowany i powietrze bedzie dalej powoli spuszczane bo termin niepotrzebnie do konca polowy roku dal sobie Prezes.. jak nie pojdzie dobre info..czy Wam sie to podoba..czy nie..dlatego mysle ze Max ma racje..bez infa zrobia zjazd dalej..bo dopoki czegos nie sprzedadza..to nie jest tanio