Ostatni piątek przed WZA ;-)
A gdyby tak Prezes dzisiaj po sesji wrócił do swojego stylu i zapowiedział, że 30 czerwca zostanie podpisana umowa sprzedaży CC ;-) W ten sposób zabezpieczyłby się na wypadek emisji, utarł nosa wszystkim co wrzucają akcje w rynek i mącą, a jednocześnie uzasadnił miejsce poniedziałkowego walnego.
Oczywiście to tak z uśmiechem, bo nie przewiduje takiego ESPI dzisiaj, tak czy inaczej widzimy się w poniedziałek o 11 na WZA.
Dobrego weekendu dla wszystkich dziisiaj myślę, że może szarpnąć w dwie strony. ;-)