Aaa bo Prezes zamiast wspominać coś o I połowie roku powinien był powiedzieć, że do końca roku i byłaby cisza i brak emocji aż do października. A najlepiej gdyby powiedział, że do końca roku a sprzedał urządzenie w lipcu :))) ale byłaby zabawa. No ale napalił się, to jego pierwszy biznes i chlapnął o I połowie roku, niesie go optymizm od FDA