Sama widzisz że można mieć różne. A niektórzy tu samo mówienie o braku espi szybko uznają za herezje.
A ogólniej na giełdzie to raczej można mieć tylko trzy zachowania: kupic sprzedać nic nie robić przy czym dwa pierwsze sa do dookreslenie przez stwierdzenie"ile"