Nigdy nie powiedzialem ze wysiadam po CC..czekam do dywi potem sie zobaczy..chodzi mi o realne patrzenie na obecna sytuacje..gdybym nie wierzyl w prezesa to dawno by mnie tu nie bylo..i jak juz pisalem predzej zaufam Hindusowi niz Polakowi..niestety..tyle tu hejtu i nienawisci jeden drugim gardzi skrajnie trzymajac sie swoich teorii..jedni widza tylko gwiazdy inni tylko kamienie..malo obiektywizmu i faktow..stwierdzam tylko ze nie kazdy ma farta i tu zaglada i wie co sie swieci..i przesuwanie terminu da pretekst do zwaly na ktorej jak zwykle po dupie dostanie ulica a zarobia grubasy..ja mam czas..inni moga go nie miec..tyle..i az tyle