@BDG Nawet brak komercjalizacji? Ona jest w toku, Trollu, jeśli tego nie zauważyłeś. Jeśli ona nastąpi, to będzie kolejny potężny kamień milowy i kolejny etap (tym razem finansowy) w rozwoju spółki. Tyle że to będzie się wiązało z tym, iż po tej komercjalizacji kurs spółki nie będzie wynosił 70-90 PLN, tylko (moim zdaniem) open luki wzrostowej po tym infie będzie na 300 PLN+ za akcję.
Medinice z wielu swoich akcjonariuszy już robi milionerów i jeszcze mnóstwo dołoży tych milionów do ich portfeli - trollu.