Odwzajemniam !
Interesują mnie Twoje wpisy na temat schematu zakupów i sprzedaży przez fundy, zagrywki i ich polityka różnego rodzaju ruchów żeby wycisnąć ulice, ale też to, jak można ten kurs trzymać świadomie za ryj..bardzo ciekawe..
Z pozdrowieniami Pezet.