A tak dla tych którzy naprawdę byli na Mercator i wiedzą co nieco o Zyznowskim to wiedzą że NN zawsze lubi być ciałem doradczym dla prezesa odnośnie różnych ESPI, webinarów, komunikacji z rynkiem, Zyznowski był na początku bardzo nieobyty z akcjonariuszem, a potem realizował pewne założenia, czy tutaj jest podobnie ? Zobaczymy