Ileż razy można wałkować ten temat, czy będzie przesunięcie, czy nie będzie, czy będzie emisja, czy nie będzie, czy 100mln USD czy 400mln USD. Nie ciekawi Was ostatni mechanizm, short z wrzucanie akcji po 250sztuk i podobnie, cała gra, to jest ciekawe, analiza, może założyć fajny wątek z wykresami itp by poznać mechanizmy giełdy