Tu bardzo nie lubią jakiegokolwiek obiektywizmu…albo widzisz wszystko w superlatywach i nawet brak komercjalizacji Ci nie przeszkadza albo jesteś trollem, no i napewno chcesz odebrać im akcje! A tak poważnie to fajnie, że kurs urósł - ale jeśli nie pojawi się wreszcie kropka nad i to pewnie wracamy znowu na (tu już każdy sam sobie wstawi). zrobimy małą powtórkę z historii (bo tu większość nowych) ale warto pamiętać, że już parę lat temu też miała być lada moment komercjalizacja i kurs wynosił 40 zł…ale cóż- zeszliśmy na 6,xx. Także nie piszmy bajek, że to bez znaczenia czy będzie to pierwsze półrocze, czy drugie czy 2038 rok. Bo rozmowy trwają od dobrych kilku lat. To fajnie! Zawsze warto rozmawiać. Ale to tak jak z randkami - jak po x spotkaniach wciąż nie ma kropki nad i to znaczy, że to czysto kurtuazyjne spotkania - więc zdecydowanie czas na potwierdzenie i podpisanie pierwszej umowy (obstawiam na PP). Dość kurtuazji - czas na konkrety!