|
Siedzę i się cieszę...
|
~Joker
|
46
|
2026-06-22 19:18
|
|
Ma ktoś dostęp do ortex?
|
~Hektor
|
4
|
2026-06-22 18:32
|
|
tu spekuła nie potrafi spekulować :)
|
technik-at
|
35
|
2026-06-22 18:12
|
|
Jedyny ratunek dla posiadaczy to powrót do 77zł
|
~Symbian
|
7
|
2026-06-22 18:01
|
|
Ciekawa sesja
|
inwestor73
|
5
|
2026-06-22 17:53
|
|
Spółka została poinformowana,że indywidualni podejmą temat na WZA.
|
~Inwestor
|
5
|
2026-06-22 17:13
|
|
Dziś 72 zł
|
~Mendez
|
14
|
2026-06-22 17:08
|
|
Świeca
|
~Andzrej
|
7
|
2026-06-22 16:57
|
|
Duży koszt znaiżanie i brak SL dlatego szybko wróciło w okolice 75
|
~Tanko
|
2
|
2026-06-22 16:22
|
|
Natura ludzka jest zadziwiająca. Po 71 bali się ale po 76 jest ok.
|
~Symbian
|
6
|
2026-06-22 14:41
|
|
Wytrzęśli 200k akcji.
|
nanako
|
15
|
2026-06-22 14:23
|
|
Gdzie wpisy ice góry ?
|
~ACWsi
|
8
|
2026-06-22 13:03
|
|
+ 1000% - 20% .
|
~Kozlowski
|
19
|
2026-06-22 12:27
|
|
GRUBO się dzieje, bo TROL na forum szaleje
|
~antyFAKTY
|
12
|
2026-06-22 12:24
|
|
Ubrałem się w ciepłe palto na lato po 90
|
~Dziadzia
|
3
|
2026-06-22 12:17
|
|
Czy mozna brac shorty na Medinice?
|
~szef
|
1
|
2026-06-22 11:27
|
|
Trzymać akcje, to manipulacja kursem, żebyście oddali im swoje akcje.
|
~Glina
|
5
|
2026-06-22 11:24
|
|
PROPMOCJA NA ICE ZAKUPY PONIŻEJ 72
|
~antyFAKTY
|
2
|
2026-06-22 11:22
|
|
Troche nostalgii...Troche relaxu....z pozdrowieniami pana Prezesa.....
|
~gracz
|
19
|
2026-06-22 11:18
|
|
emosja ujeta :)
|
~Grzyb
|
1
|
2026-06-22 11:07
|
|
PZU i NN spuszczają powietrze realizując potężne zyski
|
~Symbian
|
4
|
2026-06-22 11:06
|
|
Jak jutro obstawiacie?
|
~Ciekawski
|
20
|
2026-06-22 10:59
|
|
Początek nurkowania na walorze
|
~szef
|
27
|
2026-06-22 10:58
|
|
Dolny widlak 70,6 do penetracji
|
maxswinger
|
5
|
2026-06-22 10:54
|
|
Tu jest pewna na 100% tylko emisja
|
~Jaro
|
12
|
2026-06-22 10:53
|
|
Konferencja w czw. w Elektrowni Powośle, rejestracja
|
~Inwestor
|
1
|
2026-06-22 10:49
|
|
MODERATOR ZA MANIPULACJE TREŚCIĄ JEST ART. I PARAGRAF
|
~Cork
|
1
|
2026-06-22 10:49
|
|
Większość jest zarobiona po uszy więc spadki się rozkręcają
|
~Symbian
|
3
|
2026-06-22 10:34
|
|
Double M czyli brutalny sygnal ewakuacji z walora
|
maxswinger
|
25
|
2026-06-22 10:34
|
|
Szkoda tych powieszonych na 95
|
~Eduardo
|
7
|
2026-06-22 10:23
|