Forum giełdowe spółki MEDINICE S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To ile jutro na otwarciu...w pałę? ~Symbian 7 2026-06-23 00:00
Goru odezwij się, bo powiedzą, że sprzedałeś i uciekłeś gdzieś tam.xd. ~Wikary 5 2026-06-22 23:32
Jedyny ratunek dla posiadaczy to powrót do 77zł ~Symbian 18 2026-06-22 23:13
Rada do koleżanki z chorą mamą. ~BIGFOOT 2 2026-06-22 22:48
myśle, że do walnego... ~Joker 1 2026-06-22 22:33
1 projekt , dopięty przez MEDINICE?!!!!!! ~Audytor 11 2026-06-22 22:31
Ma ktoś dostęp do ortex? ~Hektor 6 2026-06-22 22:31
Cierpliwość jest tu zawsze sowicie wynagradzana. ~Glina 4 2026-06-22 22:28
2pytania ~Gd 9 2026-06-22 22:20
Technik AT ~Andrzej 3 2026-06-22 21:42
emosja ujeta :) ~Grzyb 3 2026-06-22 21:14
Siedzę i się cieszę... ~Joker 46 2026-06-22 19:18
tu spekuła nie potrafi spekulować :) technik-at 35 2026-06-22 18:12
Ciekawa sesja inwestor73 5 2026-06-22 17:53
Spółka została poinformowana,że indywidualni podejmą temat na WZA. ~Inwestor 5 2026-06-22 17:13
Dziś 72 zł ~Mendez 14 2026-06-22 17:08
Świeca ~Andzrej 7 2026-06-22 16:57
Duży koszt znaiżanie i brak SL dlatego szybko wróciło w okolice 75 ~Tanko 2 2026-06-22 16:22
Natura ludzka jest zadziwiająca. Po 71 bali się ale po 76 jest ok. ~Symbian 6 2026-06-22 14:41
Wytrzęśli 200k akcji. nanako 15 2026-06-22 14:23
Gdzie wpisy ice góry ? ~ACWsi 8 2026-06-22 13:03
+ 1000% - 20% . ~Kozlowski 19 2026-06-22 12:27
GRUBO się dzieje, bo TROL na forum szaleje ~antyFAKTY 12 2026-06-22 12:24
Ubrałem się w ciepłe palto na lato po 90 ~Dziadzia 3 2026-06-22 12:17
Czy mozna brac shorty na Medinice? ~szef 1 2026-06-22 11:27
Trzymać akcje, to manipulacja kursem, żebyście oddali im swoje akcje. ~Glina 5 2026-06-22 11:24
PROPMOCJA NA ICE ZAKUPY PONIŻEJ 72 ~antyFAKTY 2 2026-06-22 11:22
Troche nostalgii...Troche relaxu....z pozdrowieniami pana Prezesa..... ~gracz 19 2026-06-22 11:18
PZU i NN spuszczają powietrze realizując potężne zyski ~Symbian 4 2026-06-22 11:06
Jak jutro obstawiacie? ~Ciekawski 20 2026-06-22 10:59
[x]
MEDINICE -4,02% 74,10 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.