|
To ile jutro na otwarciu...w pałę?
|
~Symbian
|
7
|
2026-06-23 00:00
|
|
Goru odezwij się, bo powiedzą, że sprzedałeś i uciekłeś gdzieś tam.xd.
|
~Wikary
|
5
|
2026-06-22 23:32
|
|
Jedyny ratunek dla posiadaczy to powrót do 77zł
|
~Symbian
|
18
|
2026-06-22 23:13
|
|
Rada do koleżanki z chorą mamą.
|
~BIGFOOT
|
2
|
2026-06-22 22:48
|
|
myśle, że do walnego...
|
~Joker
|
1
|
2026-06-22 22:33
|
|
1 projekt , dopięty przez MEDINICE?!!!!!!
|
~Audytor
|
11
|
2026-06-22 22:31
|
|
Ma ktoś dostęp do ortex?
|
~Hektor
|
6
|
2026-06-22 22:31
|
|
Cierpliwość jest tu zawsze sowicie wynagradzana.
|
~Glina
|
4
|
2026-06-22 22:28
|
|
2pytania
|
~Gd
|
9
|
2026-06-22 22:20
|
|
Technik AT
|
~Andrzej
|
3
|
2026-06-22 21:42
|
|
emosja ujeta :)
|
~Grzyb
|
3
|
2026-06-22 21:14
|
|
Siedzę i się cieszę...
|
~Joker
|
46
|
2026-06-22 19:18
|
|
tu spekuła nie potrafi spekulować :)
|
technik-at
|
35
|
2026-06-22 18:12
|
|
Ciekawa sesja
|
inwestor73
|
5
|
2026-06-22 17:53
|
|
Spółka została poinformowana,że indywidualni podejmą temat na WZA.
|
~Inwestor
|
5
|
2026-06-22 17:13
|
|
Dziś 72 zł
|
~Mendez
|
14
|
2026-06-22 17:08
|
|
Świeca
|
~Andzrej
|
7
|
2026-06-22 16:57
|
|
Duży koszt znaiżanie i brak SL dlatego szybko wróciło w okolice 75
|
~Tanko
|
2
|
2026-06-22 16:22
|
|
Natura ludzka jest zadziwiająca. Po 71 bali się ale po 76 jest ok.
|
~Symbian
|
6
|
2026-06-22 14:41
|
|
Wytrzęśli 200k akcji.
|
nanako
|
15
|
2026-06-22 14:23
|
|
Gdzie wpisy ice góry ?
|
~ACWsi
|
8
|
2026-06-22 13:03
|
|
+ 1000% - 20% .
|
~Kozlowski
|
19
|
2026-06-22 12:27
|
|
GRUBO się dzieje, bo TROL na forum szaleje
|
~antyFAKTY
|
12
|
2026-06-22 12:24
|
|
Ubrałem się w ciepłe palto na lato po 90
|
~Dziadzia
|
3
|
2026-06-22 12:17
|
|
Czy mozna brac shorty na Medinice?
|
~szef
|
1
|
2026-06-22 11:27
|
|
Trzymać akcje, to manipulacja kursem, żebyście oddali im swoje akcje.
|
~Glina
|
5
|
2026-06-22 11:24
|
|
PROPMOCJA NA ICE ZAKUPY PONIŻEJ 72
|
~antyFAKTY
|
2
|
2026-06-22 11:22
|
|
Troche nostalgii...Troche relaxu....z pozdrowieniami pana Prezesa.....
|
~gracz
|
19
|
2026-06-22 11:18
|
|
PZU i NN spuszczają powietrze realizując potężne zyski
|
~Symbian
|
4
|
2026-06-22 11:06
|
|
Jak jutro obstawiacie?
|
~Ciekawski
|
20
|
2026-06-22 10:59
|