Naturalnie! Ona jest w toku od 2021/2022 roku. Dlatego czas na kropkę nad i. Czytając od razu atak sekciarstwa jasne jest dlaczego praktycznie zostały tu same nagony i trolle. Pozostałe osoby wolą się nie wypowiadać bo sekciarstwo ich od razu atakuje. Masakryczny poziom akcjonariatu nastał.