Jeśli Alicjo ( Prowokatorko)nie wiesz, w jakim położeniu jest ICE, powinnaś sobie odpuścić Medinice dla dobra swojego i innych akcjonariuszy. Jeśli to, iż mają FDA dla CC , że mają nagrodę innowacyjności CC 2026, że prowadzą z 3 grubasami negocjacje komercjalizacyjne + inne informacje o innych systemach i perspektywach rozwoju, są znacznie ważniejsze niż same terminy (tydzień, miesiąc, kilka miesięcy) w tę czy w inną co do dealu. To nie rozumiesz podstawowych kwestii czym są fundamenty , a swoją niewiedzą próbujesz zarazić innych , co jest z niekorzyścią dla tych nieświadomych uczestników tego forum. Z jakiegoś powodu Alicjo dostałaś głupawaki wtórnej , z jakiegoś powodu przesiąkasz nierozsadkiem Kwinta, Sygnalusty , Symbiona i mocno starasz sie nim epatować na forum . Daj sobie na Luz.