Nie zacznie, bo Medinice z 200 mln $ przy dealu np. na 300 mln $ za sam CC jest potężnym niedowartościowaniem. Dlatego moim zdaniem kurs będzie rósł, a ICE w 2026 będzie tym samym, czym był MRC w 2020 roku. Moim zdaniem jeszcze w tym roku kapitalizacja ICE będzie wynosiła minimum 5 mld PLN. A tego nie zbudują jedną luką wzrostową, to będzie proces budowy dalszego trendu wzrostowego podobnego do tego, co widzimy od kilku miesięcy na kursie Medinice.