Cierpliwość i spokój do komercjalizacji, bez różnicy, czy będzie teraz, czy później, to jest rozwiązanie, nie ma znaczenia co będą tu kombinować do tego czasu trolle i kółkowicze oraz jaki będzie kurs, chyba, że ktoś chce dokupić to pewnie będzie miał okazję po drodze. Na marginesie, kurs jest naprawdę nisko, zrobić tu duży rajd w górę i korektę to nie jest problem, gorzej z rajdem w dół, bo akcji tu nikt nie oddaje, dlatego stawiam na ten pierwszy scenariusz. Ci co pożyczyli akcje i grają na spadki mają gorzej od kółkowiczów, którzy grają góra-dół, bo to znacznie łatwiejsze w tych warunkach. Także maxswinger i jego ekipa mogą podbić kurs znacząco nawet bez ESPI. Co będzie to się okaże, cierpliwość i long term to pewność sukcesu.