Będzie ciekawie bez ESPI o sprzedaży, bo po WZA trolle co mają pożyczone akcje zaczną sypać na obniżenie kursu i odebranie akcji, a tu im niespodziankę zrobi druga ekipa, czyli kółkowicze góra-dół i zaczną rajd w górę pod info o objęciu akcji przez prezesa żeby na szczycie podbitki sprzedać z zyskiem więc trolle poniosą srogą porażkę, a my long term będziemy mieli co oglądać na wykresach : )