Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Piątkowe ESPI.

Zgłoś do moderatora
Iceberg901 :) no nie mogę się z Tobą zgodzić, bo my chyba mamy dwa różne pojęcia inwestycji w ICE,ja nie kupiłem akcji spółki Medinice po to, żeby sprzedać zaraz po komercjalizacji CC to pierwsza sprawa..Spółka jak sam wiesz, wiąże swoją przyszłość z komercjalizacją kilku urządzeń w najbliższym czasie, nie mówię o najbliższych miesiącach tylko roku dwóch, trzech.. Choć na marginesie w ciągu miesięcy jest plan na komercjalizacje dwóch urządzeń. Balon to my sami sobie pompujemy tu na forum pod CC, a ja nie jestem tutaj tylko dla komercjalizacji tego jednego urządzenia, ja tu widzę realne cykliczne wzrosty z różnych faz rozwoju firmy, komercjalizacji kilku urządzeń i dywidend.. Może jakimś rozwoju robotyki w przyszłości.
Dlatego nie mam tak potężnego ciśnienia jak co niektórzy, że we wtorek o północy świat mi się zawali bo nie będzie ESPI.
Nie jestem skrajnie lewicowy czy prawicowy,Babcia z pewnością mądra kobieta i jeśli tak Ci radziła to miała rację, też jestem realistą, dlatego tutaj jestem i dlatego zainwestowałem w ICE.
Zadam Ci inne pytanie, jeśli kurs zleci do 50 zł to co wysiadasz ??Ja nie wysiadam, bo i tak będę świecił się na zielono i spokojnie poczekam na rozwój dalszych wydarzeń.
Nikogo nie klepie po plecach, podzielam realne twarde poglądy co najwyżej ludzi, którzy siedzą tu dłużej ode mnie..a ich forma inwestycji w ICE jest mi bliska.
Może prostolinijnie i bez ogródek wypowiadam się w stosunku do niektórych opini ludzi, którzy wciąż stękają, mlaskają - a bo to już zaraz koniec czerwca a Prezes mówił..a bo kurs spadł o 8%,a bo to czy tamto.. Siedź jeden z drugim spokojnie na dupie, bo tu już się dzieją naprawdę duże rzeczy w Polskich Medtechu, i za X czasu będziesz jeden z drugim się chwalił jaki to był strzał w dziesiątkę.
Też bym chciał, żeby od razu wyj... ło akcje w kosmos,najlepiej najpóźniej po miesiącu od zakupu, ale mój realizm postrzegania tej inwestycji właśnie skłania mnie do cierpliwości, która będzie syto wynagrodzone w co po prostu wierzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE 8,70% 75,00 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.