Ale przed czym przestrzegam? Stwierdzeniem że czas na konkrety? Że tu już mamy komercjalizację od 5 lat? No to każdy wie (prócz sekty obecnej manipulującej okrutnie). Przeszłość była. Zostanie odcięta jak wreszcie uda się coś sprzedać. Co i Prezes potwierdza za każdym razem…tylko ulica - „licząca przyszłe miliony” tego nie kuma. Ale wiesz dobrze że te wszystkie nicki znikną szybciutko jak znowu wyjdzie jakieś potknięcie. Ja wychodzę ze złotej zasady aby zawsze szukać minusów w swojej inwestycji - sprawdza się od kilkunastu lat więc czynię to już zawsze. Zobaczymy co jutro na WZA. Liczę że wreszcie te konkrety się pojawią.