możliwe, że tak będzie. Ale kurs zacznie nurkować ponownie jak nie ogłoszą niczego spektakularnego, w co wątpie. Niech każdy racjonalnie pomyśli, nic się nie wydarzy na WZA poza typowymi dla takiego spotkania punktami. Nie mówię, że spółka zła, ale myśleć o tym że na WZA będzie przełom, to ktoś musi być mocno naiwny