Getin Bank - darmowe wpłatomaty do końca kwietnia

Getin Bank nie będzie pobierać prowizji za korzystanie z wpłat gotówkowych w maszynach Euronet i Planet Cash poza placówkami. Instytucja informuje też, że jest gotowa na płatności zbliżeniowe bez PIN z podwyższonym limitem.

Klienci Getin Banku będą mogli do końca kwietnia 2020 r. wpłacać gotówkę we wpłatomatach sieci Planet Cash i Euronet bez prowizji. Zmiana dotyczy opłat pobieranych od użytkowników urządzeń, które nie są zlokalizowane w placówkach instytucji.

(Shutterstock)

Decyzja została podyktowana troską o bezpieczeństwo klientów i ograniczeniem potrzeby wizyt w oddziałach, informuje Getin Bank. Zmiana obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i użytkowników rachunków firmowych.

Jednocześnie bank poinformował, że jego karty są gotowe do dokonywania transakcji zbliżeniowych bez PIN do kwoty 100 zł. Zmiana w funkcjonowaniu plastików wymaga jednak także działań po stronie agentów rozliczeniowych obsługujących sklepy, dlatego nie we wszystkich placówkach handlowych będzie miała natychmiastowy charakter.

MK

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 2 kolodziej_rob

Szczerze to dobrze, że się na to zdecydowali w obecnej sytuacji. ;)

! Odpowiedz
5 1 dolar36

A WYPŁATOMATY???????

! Odpowiedz
0 6 bionizyzlotopolski

Gotówka z wpłatomatów trafia do obsługującego urządzenie. Banki nie są ich własnością :)

! Odpowiedz
1 1 pinkpanther

Run for bank!

! Odpowiedz
11 4 mandaran

Czyżby zmiana ta była podyktowana brakiem gotówki w banku?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne