REKLAMA

Getin Bank - darmowe wpłatomaty do końca kwietnia

2020-03-20 12:38
publikacja
2020-03-20 12:38

Getin Bank nie będzie pobierać prowizji za korzystanie z wpłat gotówkowych w maszynach Euronet i Planet Cash poza placówkami. Instytucja informuje też, że jest gotowa na płatności zbliżeniowe bez PIN z podwyższonym limitem.

Klienci Getin Banku będą mogli do końca kwietnia 2020 r. wpłacać gotówkę we wpłatomatach sieci Planet Cash i Euronet bez prowizji. Zmiana dotyczy opłat pobieranych od użytkowników urządzeń, które nie są zlokalizowane w placówkach instytucji.

/ Shutterstock

Decyzja została podyktowana troską o bezpieczeństwo klientów i ograniczeniem potrzeby wizyt w oddziałach, informuje Getin Bank. Zmiana obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i użytkowników rachunków firmowych.

Jednocześnie bank poinformował, że jego karty są gotowe do dokonywania transakcji zbliżeniowych bez PIN do kwoty 100 zł. Zmiana w funkcjonowaniu plastików wymaga jednak także działań po stronie agentów rozliczeniowych obsługujących sklepy, dlatego nie we wszystkich placówkach handlowych będzie miała natychmiastowy charakter.

MK

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
kolodziej_rob
Szczerze to dobrze, że się na to zdecydowali w obecnej sytuacji. ;)
bionizyzlotopolski
Gotówka z wpłatomatów trafia do obsługującego urządzenie. Banki nie są ich własnością :)
mandaran
Czyżby zmiana ta była podyktowana brakiem gotówki w banku?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki