Comarch i ZUS podpisały ugodę dotyczącą umowy KSI

2019-11-08 15:32
publikacja
2019-11-08 15:32

Comarch i ZUS podpisały ugodę w ramach postępowania pojednawczego, dotyczącego umowy na system KSI - podał Comarch w komunikacie.

/ fot. Marian Zubrzycki / FORUM

Comarch podał, że ugoda jest realizacją porozumienia, o którym spółka informowała pod koniec sierpnia 2019 r. i jej postanowienia nie odbiegają od założeń zawartych w tym porozumieniu.

W sierpniu Comarch informował, że ugoda będzie zawierała m.in. postanowienie potwierdzające, że oświadczenie ZUS o częściowym rozwiązaniu umowy z lutego wywołało skutek w postaci częściowego zakończenia obowiązywania umowy.

Ugoda miała zawierać również zrzeczenie się przez Comarch roszczeń w stosunku do ZUS związanych z realizacją umowy do 27 sierpnia, w tym w szczególności roszczeń związanych z oświadczeniami ZUS, przy czym zrzeczenie nie obejmuje roszczeń Comarchu o zapłatę wynagrodzenia z tytułu świadczenia usług objętych Umową w części nieobjętej uwagami ZUS.

Dodatkowo ZUS miałby zrzec się roszczeń w stosunku do Comarchu wynikających z okoliczności spornych objętych ugodą.

Ugoda miałaby również zawierać postanowienie, że ZUS wycofa złożone w banku żądanie wypłaty z gwarancji należytego wykonania umowy. (PAP Biznes)

seb/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki