I jak tam Wers coś kupujesz to o czym pisalismy czy odpuściłeś? Petarda na softblue +300% I jak do tej pory dalej jest szansa na wzrost, zbierałem teraz i nadal kupuje Inteliwise też coś się zaczyna ruszać, ale mało akcji na S. Srebro, jestem nadal, kupiłem wczoraj z rana platyne na korekcie. Na VAR się czaję, ale dzisiaj maly obrót, co trochę mnie zniechęca, czekam na info. Pozdro I coś na wesolo:
https://strefainwestorow.pl/artykuly/wydarzenia/20200513/gieldowy-hot16challenge-prof-pawel-sliwinski